To preparat o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów, zawiera glicynę, L-prolinę i L-lizynę – substancje te stanowią aż 70% struktury kolagenu. Ich zawartość doskonale stymuluje fizjologiczną syntezę kolagenu oraz prawidłowe życiowe funkcje skóry. Produkt intensywnie nawilża i odżywia tkanki, nadając skórze elastyczność i jędrność.

Zabiegi z wykorzystaniem Jalupro intensywnie regenerują skórę, co jest pożądane, zwłaszcza po przebytych terapiach o charakterze inwazyjnym, gdy tkanki mają zwiększone zapotrzebowanie na substancje odżywce, przyśpieszające regenerację.

Wskazania:

– głębokie zmarszczki powstałe w wyniku fotostarzenia się skóry
– skóra wysuszona po inwazyjnych terapiach
– cera potrądzikowa
– rozstępy
– cienie i worki pod oczami

Sunekos ® – innowacyjny system regeneracji macierzy pozakomórkowej skóry – skuteczność i bezpieczeństwo poparte badaniami klinicznymi.

Jedyny preparat na rynku, który można podawać w ruchomą okolicę oka.

Sunekos® 200 to preparat do wstrzykiwania o działaniu anti-aging. Przywraca młodzieńcze, naturalne cechy poprzez przeciwdziałaniu utraty objętości twarzy, redukcję zmarszczek i nawilżenie skóry. Chroniona patentem formuła zawiera kwas hialuronowy i kombinację aminokwasów, prekursorów kolagenu i elastyny. Ta kombinacja pomaga stymulować regenerację macierzy pozakomórkowej, prowadząc do biogenezy skóry. Sunekos® 200 to wyrób medyczny klasy III, dostępny zarówno w wersji igłowej, jak i kaniuli. Świetnie sprawdza się w delikatnej okolicy oka.

RRS HA to produkt do mezoterapii igłowej oparty na kwasie hialuronowym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi. Formuła jest zaprojektowana do mezoterapii wymagającej okolicy oka. Ma również działanie antyoksydacyjne.

ZASTOSOWANIE:
– nawilżenie
– poprawa mikrokrążenia
– rozjaśnienie skóry
– poprawa konturów oczu

Częstotliwość: 1 zabieg co 2 tygodnie. Terapia obejmuje min. 4 zabiegi. Dla utrzymania pełnych efektów rekomendowane jest wykonywanie 1 zabiegu przypominającego 1-3 razy w roku.

 Preparat ten został stworzony do intensywnej rewitalizacji skóry. ELECTRI to szybkie przywrócenie naturalnego koloru, elastyczności, jędrności i blasku skóry pacjentom w każdym wieku. Idealnie nadaje się w profilaktyce przedwczesnego starzenia się skóry. Jego niewątpliwą zaletą jest krótki czas rekonwalescencji oraz uzyskanie ekspresowego efektu nawilżenia i rozjaśnienia już po pojedynczym zabiegu.

Szczególną cechą tych preparatów jest unikalna formuła wykorzystująca synergiczne działanie bursztynianu sodowego i kwasu hialuronowego.

WŁAŚCIWOŚCI ZABIEGU:
– zwiększenie elastyczności i sprężystości
– stymulacja syntezy podstawowych białek strukturalnych skóry: kolagenu i elastyny,
– zwiększenie dostawy tlenu do tkanek
– przywrócenie naturalnej bariery fizjologicznej, która chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska i wolnymi rodnikami
– przyspieszenie regeneracji skóry po nasłonecznieniu lub agresywnych zabiegach kosmetycznych
– efekt liftingu
– poprawa struktury skóry
– odżywienie skóry

WSKAZANIA:
– odwodnienie skóry
– pogorszenie napięcia skóry
– nierówny koloryt
– utrata blasku i zdrowego kolorytu
– drobne zmarszczki
– przebarwienia

Częstotliwość: Seria 3 zabiegów, 1 zabieg co 4 tygodnie. Dla utrzymania pełnych efektów rekomendowane jest wykonywanie 1 zabiegu przypominającego 1-3 razy w roku.

MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLICY OKA

Polega na bezpośrednim podaniu pod skórę specjalnych preparatów jakości medycznej, bazujących na kwasie hialuronowym i składnikach aktywnych mających właściwości:

– rozjaśniające cienie
– niwelujące worki pod oczami
– redukujące zmarszczki wokół oczu
– nawilżające

W zależności od potrzeb, dobieramy gotowy celowany preparat, który podajemy tam, gdzie nie dociera żaden krem, do skóry właściwej.

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ